Browse By

Biała Gwiazda Kraków

Wielu turystów przyjeżdża do Żywca i spędza czas wolny nad Jeziorem Żywieckim. To prawie dwa razy tyle ile miejsc noclegowych licząc pokoje jedno oraz dwu osobowe w hotelach, których aktualnie w Polsce jest ponad 800 oraz łóżka w hostelach, ponieważ w hostelach wynajmuje się nie pokoje, ale łóżka. Co ciekawsze hotele i hostele budowane są nie tylko w metropoliach, które będą gospodarzami EURO-2010 czyli Wrocławiu, Warszawie , Poznaniu i Gdańsku, ale także w mniejszych miejscowościach. Dojazdy na mecze do miasta oddalonego 100km raczej nie powinien stanowić problemu dla fanów piłkarskich, a to oznacza, że właściwie w każdym miejscu w Polsce można budować hotele i hostele. Zarezerwowanie pokoju dwu-osobowego w hostelu to koszt od 60 do 120 zł, natomiast porównywalny pokój w hotelu klasy ekonomik to koszt nawet do 240 zł. Rezerwacja jednego łóżka to koszt 25 zł. Tak więc to właśnie hotele są najbardziej odporne na sytuacje kryzysowe i to właśnie tego typu obiektom najłatwiej przeczekać trudne okresy.

Stolica Tyrolu Innsbruck jest malowniczo położona nad rzeką Inn, otacza je imponujący masyw alpejski. Baza noclegowa w Innsbrucku to przede wszystkim prywatne kwatery, pensjonaty małe i duże oraz hotele zarówno te tańsze jak i bardzo luksusowe. Gdzie na narty Austria, polecane noclegi, hotele jako baza wypadowa na stoki narciarskie. Rewal zachwyca pięknem, wypielęgnowaną zielenią oraz nienagannie utrzymanymi skwerami, uliczkami oraz zadbanymi pensjonatami nad morzem. Na wybrzeżu, w niewielkiej odległości od pokoi gościnnych nad morzem znajduje się baza rybacka. Kolejno: bilety lotnicze, hotele, promocje, tanie linie lotnicze, lotniska, moja rezerwacja, sprzedaj bilet oraz standardowo – kontakt z obsługą. Jeżeli wybierasz się w podróż to na jednej z zakładek hotele możesz wyszukać interesujący Cię hotel wraz z cennikiem w mieście do którego zamierzasz pojechać. Na uwagę zasługuje również zakładka Tanie bilety lotnicze w Twojej skrzynce email. Hotele w Katowicach są po prostu tanie.

W Intouriście w Warszawie (00-509 Warszawa ul. Nowogrodzka ten (wejście od ul. Kruczej) tel/fax (22) 6290202 6250852 e-mail info@ ) można dokonać rezerwacji biletów (tylko na pociągi z przedziałami – kupe, nie ma tam na plackartne i obszcze) w obrębie Rosji (oraz do Mongolii i Chin) dla grup i osób pojedynczych – ma się je znacznie drożej, ale bez ryzyka wielodniowego oczekiwania w Moskwie na wolne miejsca. Pośredniczą też oni w załatwianiu wizy do Rosji i Białorusi oraz można tam zarezerwować względnie tanie hotele w Moskwie. Znajomi w 2000 za bilet Warszawa – Moskwa – Irkuck i z powrotem zapłacili w Aerofłocie 380 $ (z ulgą na grupę).

Hotele chwalą się swoimi restauracjami, salami bankietowymi, basenami i szeroką gamą usług leczniczych i rehabilitacyjnych. W tym roku rekordy popularności biją hotele z parkiem wodnym. Wciąż jednak w Polsce hoteli z aquaparkami jest mało – z ponad 1,5 tys. Kieleckie hotele oblegane przed targami zbrojeniowymi. To, jak rzeczywiście wygląda sytuacja rynku hotelarskiego będzie wiadomo pod koniec roku lub na początku 2010 r. Statystyki przygotowywane przez hotele spływają bowiem do Głównego Urzędu Statystycznego pod koniec roku. Z nich dowiemy się jak duży jest popyt na hotele w Toruniu, czy wzrasta, czy też spada. Hotel andel’s Kraków na rzecz DEKA Immobilien. Andel’s Kraków – czterogwiazdkowy hotel superior – został otwarty w maju 2007 roku jako pierwszy designerski hotel w Polsce. Latem miasteczka studenckie zamieniają się w tanie hotele dla wędrowców.

Zwykle hotele turystyczne znajdujące się w takich miejscach przynajmniej sezonowo rozszerzają swoją ofertę w zależności od listy atrakcji dostępnych w okolicy. Ponad 50% osób wynajmujących apartament nad morzem to Polacy, wśród obcokrajowców dominują Niemcy oraz Skandynawowie. Zdaniem autorów raportu aparthotele wkrótce zaczną powstawać także w mniej znanych miejscowościach, gdyż zainteresowanie wynajmem apartamentów wakacyjnych w Polsce będzie rosło. Wypoczynek w Polsce po prostu stał się modny.

Tutaj bardzo wiele organizuje się w tej materii, w związku z tym właściwa liczba noclegów, jaką oferują hostele Wrocław jest wyraźnie wartościowa. Mamy również ciekawe propozycje dla singli i dla par odwiedzających Kraków w wakacyjne weekendy. W ofercie prezentujemy hotele studenckie , hostele i inne tanie obiekty hotelowe. Są to zarówno tanie hotele klasy turystycznej, jak i hotele lepszym standardzie. Tanie hotele w Warszawie nie zapewnią Państwu takiego standardu!

Wiele hoteli, które oferują wyprawy egzotyczne w miejscach atrakcyjnych turystycznie, ciągle pracuje nad poziomem swoich usług, aby nawet za niewielką cenę można było znaleźć przyjemne miejsce zakwaterowania. W takich miejscach gdzie są tanie oferty wakacji z pewnością nie znajdzie się ogromnych basenów, kasyn, czy srebrnych półmisków. Zanim jednak wydamy sporo pieniędzy na atrakcje hotelowe, z których nie będziemy korzystać, warto przyjrzeć się temu, co oferują tanie hotele, dzięki którym można zmniejszyć koszty naszego urlopu.